MTB Homepage
         Dni            Godziny       Minuty      Sekundy

FINAŁ CYKLU BIKE CROSS MARATON GOGOL MTB 2018

facebook e-mail facebook

GALA ROWEROWA 2018 - OBOWIĄZKOWA LISTA OBECNOŚCI

2018-10-14

news title

Już w najbliższy piątek 19.10 odbędzie się urodzysta Gala Rowerowa, kończąca sezon cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB 2018.

Na to wydarzenie zapraszamy wszystkich uczestników maratonów - zarówno zawodników startujących w zawodach, jak i osoby, które przez cały sezon zawzięcie kibicowały swoim najbliższym. 

W trakcie Gali nagrody zostaną wręczone osobom, które zajęły miejsca 1-6 w każdej kategorii wiekowej w klasyfikacji generalnej, a także drużynom (także kobiecym!) oraz zwycięzcom dodatkowych klasyfikacji - Biznes Ligi oraz Ligi Wolnych Zawodów. Poniżej przedstawiamy obowiązkową listę obecności /app/webroot/upload/wyniki2018/listaobecnosci.pdf . W tym roku nie zabraknie też dodatkowych nagród i wyróżnień, takich jak np. SuperDebiut, o którym już w tym sezonie wspominaliśmy. 

Nowością na tegorocznej Gali Rowerowej będzie nagrodzenie wszystkich dzieci, które w ciągu całego sezonu brały udział w Przedszkolu Rowerowym - dlatego szczególnie zapraszamy najmłodszych uczestników zawodów. 

Gala Rowerowa to wyjątkowa okazja do spotkań, rozmów oraz wymiany wrażeń po kończącym się właśnie sezonie, a także do rozpoczęcia snucia planów na sezon przyszły - tradycyjnie na Gali zostanie zaprezentowany kalendarz na 2019 rok. 

Serdecznie zapraszamy!

NEWS

KALENDARZ IMPREZ BIKE CROSS MARATON 2015

2015-01-20

Zupełnie niepostrzeżenie, wielkimi krokami nadchodzi nowy sezon maratonów MTB. Nam s...


więcej

ŻYCZENIA NOWOROCZNE 2015

2014-12-31

Najszczersze Życzenia Noworoczne składa załoga GogolMTB wszystkim, dla których rower...


więcej

…BÓG SIĘ RODZI, MOC TRUCHLEJE…

2014-12-24

Wszystkim zarażonym przez ,,Cyklozę” spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia s...


więcej