Akcesoria do automasażu wibracyjnego. Masażer kompresyjny do nóg.

firma: Almara Sp. z o.o
oferta: Masażer kompresyjny (nóg).


Odzyskanie pełnej sprawności po przebytej chorobie, kontuzji, wypadku, czy innych problemach zdrowotnych jest możliwe tylko poprzez stosowanie skutecznych rozwiązań. Produkty GOODVIBRATION, marki założonej przez firmę Almara, to rewolucyjne urządzenia do automasażu wibracyjnego. Co ważne, z powodzeniem mogą stosować je zarówno osoby borykające się z różnymi dolegliwościami, jak i każdy, komu zależy na ogólnej poprawie jakości swojego życia. W ofercie sklepu goodvibration.pl zakupić można masażer kompresyjny nóg, przeznaczony do presoterapii. Masażer kompresyjny nóg to przenośny sprzęt, który doskonale radzi sobie z obrzękiem limfatycznym, a nawet zalecany jest po operacyjnym usuwaniu żylaków dla podtrzymania efektów. Poza tym dostępne są rollery, piłki wibracyjne, pistolety do masażu, masażery szyi, kolan, dłoni oraz oczu. Pierwszy trzy to akcesoria uniwersalne, które można stosować do rozluźniania różnych partii ciała. Natomiast kolejne działają na konkretną grupę mięśniową, docierając precyzyjniej do źródła bólu.

Innowacyjny sprzęt do presoterapii - masażer kompresyjny nóg

Na czym polega presoterapia? To zabieg mający na celu pobudzenie układu limfatycznego przy użyciu specjalnego sprzętu, który wywołuje kontrolowany masaż uciskowy. Takie urządzenie, jak masażer kompresyjny nóg do presoterapii można stosować w warunkach domowych, dzięki marce GOODVIBRATION. Producent akcesoriów do masażu wibracyjnego stworzył bowiem przenośny aparat w postaci rękawów kompresyjnych wyposażonych w aż cztery różne programy działania. Natomiast intensywnością ucisku steruje sam użytkownik, dostosowując poziom mocy do własnych potrzeb. Jakie korzyści wynikają z regularnego stosowania masażera kompresyjnego nóg od GOODVIBRATION? Oto najważniejsze z nich:

  • zniwelowanie obrzęku i uczucia "ciężkich" nóg
  • poprawa krążenia limfy
  • zanik bólu mięśni
  • wspomaganie redukcji cellulitu
  • jędrna i elastyczna skóra
  • regeneracja i odprężenie całego organizmu

Jak widać, masażer kompresyjny nóg potrafi zdziałać niesamowite rzeczy. Przy tym nie wymaga podejmowania żadnego wysiłku, wystarczy poświęcić kilkanaście minut w ciągu dnia, aby pojawiły się efekty.
Informacje teleadresowe o firmie:

Almara Sp. z o.o
Mozarta 3/627
02-736 Warszawa, mazowieckie

NIP: 5213684516

adres email: sklep@goodvibration.pl
nr telefonu: + 48 607 696 044
strona www: goodvibration.pl


Praca w godzinach:

Poniedziałek08:00-17:00
Wtorek08:00-17:00
Środa08:00-17:00
Czwartek08:00-17:00
Piątek08:00-17:00
Sobota08:00-17:00
Niedziela08:00-17:00Sprawdź, jak do nas trafić: