MTB Homepage
         Dni            Godziny       Minuty      Sekundy

DOLSK MTB MARATON 2018

facebook e-mail facebook

OFIX.PL BIZNES LIGA MTB 2017

biznes liga

Zapraszamy reprezentacje firm do wzięcia udziału w Biznes Lidze MTB - formie amatorskiego, rowerowego współzawodnictwa firm wystawiających swoje drużyny do rozgrywek o tytuł Mistrza Biznes Ligi.

Biznes Liga MTB otwarta jest dla wszystkich chętnych amatorów jazdy na rowerze, pragnących reprezentować swoich pracodawców i sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z innymi pasjonatami tego sportu.

Dla firm kolarstwo może być wspaniałym elementem integrującym pracowników wokół pasji sportowej oraz okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Nic nie łączy lepiej ludzi niż wspólna pasja i taka ma być też wartość współzawodnictwa pomiędzy reprezentantami firm.

Aby rywalizacja była jak najbardziej dostępna dla firmowych teamów do klasyfikacji generalnej będą zawsze liczyły się tylko trzy najlepsze wyniki osób reprezentujących firmę w danej edycji zawodów Bike Cross Maraton.

Udział firmowego teamu w klasyfikacji Biznes Ligi MTB nie generuje żadnych dodatkowych kosztów poza zwyczajową opłatą startową.

 

Tegorocznym partnerem Biznes Ligi MTB jest firma Ofix.

Firmy, które w klasyfikacji końcowej Biznes Ligi MTB uplasują się na miejscach od 1-4, otrzymają vouchery do wykorzystania w sklepie internetowym partnera Biznes Ligi, firmy Ofix. Wartości voucherów:

1 miejsce - voucher o wartości 2000 PLN

2 miejsce - voucher o wartości 1500 PLN

3 miejsce - voucher o wartości 1000 PLN

4 miejsce - voucher o wartości 500 PLN

 

Firma Ofix jest dostawcą artykułów biurowych, spożywczych, higienicznych i chemicznych oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek.

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania teamów firmowych za pomocą formularza w dziale ZGŁOSZENIA.