MTB Homepage
         Dni            Godziny       Minuty      Sekundy

FINAŁ CYKLU BIKE CROSS MARATON GOGOL MTB 2018

facebook e-mail facebook

RELACJA - SUCHY LAS MTB MARATON 2018

2018-08-06

news title

- edycja podobna do zeszłorocznej, chociaż może tak nie do końca…?

Główną różnicą w edycjach Suchy Las 2017/2018 jest aura pogodowa.

W ubiegłym roku był deszcz i chłód, w tym - upiorny upał. 
Rok wcześniej było błoto, teraz - kurz…
Jednak to, co wspólne to komentarze za linią mety oraz przewaga uśmiechniętych, chociaż zmęczonych twarzy. Niby tylko poligon, runda 16 km, żadnych spektakularnych podjazdów i dość dużo (jak na MTB) asfaltu, ale z drugiej strony - trasa wymagała umiejętności płynnej jazdy, wyczucia równowagi (koleiny) i niezłej kondycji, bo rywale cisnęli, aż miło.
Podsumowując - jeżeli ktoś zaliczył tegoroczny, jubileuszowy (już po raz 10-ty byliśmy gośćmi Suchego Lasu) rajd ,,na zmęczenie” (taka jest oficjalna nazwa imprezy) do domu wracał zadowolony. 

Zawodnicy dystansu MINI mieli do pokonania dwie, a MEGA - trzy rundy. Wyznaczając trasę mieliśmy pewne wątpliwości, czy nie będzie za nudno, jednak negatywnych komentarzy raczej nie było. Można było natomiast usłyszeć, że druga część dystansu przebiegała jakby szybciej. I tutaj mamy pewne rozbieżności w opiniach - u zawodników wyruszających na drugą, lub trzecią rundę super świeżości na twarzach nie udało nam się zaobserwować . A to świadczy tylko o tym, że trasa nie była lekka. Niewątpliwie swoje zrobiła pogoda, jednak wszystkiego na nią zganiać nie wolno. Wbrew pozorom było gdzie się zmęczyć.
Już za dwa tygodnie kolejna edycja Bike Cross Maraton Gogol MTB – Pobiedziska - będzie to impreza jakiej jeszcze nie było. 
Szczegóły wkrótce. 
Zapraszamy !

NEWS

LISTA SEKTORÓW BINDUGA 2018

2018-07-04


więcej

SKOKI MTB MARATON - RELACJA

2018-06-28


więcej

RELACJA Z OBJAZDU TRASY SKOKI MTB MARATON 2018

2018-06-19


więcej