MTB Homepage
         Dni            Godziny       Minuty      Sekundy

FINAŁ CYKLU BIKE CROSS MARATON GOGOL MTB 2018

facebook e-mail facebook

GALA ROWEROWA 2017 - OBOWIĄZKOWA LISTA OBECNOŚCI

2017-10-17

news title

21 października o godz. 18:30 w Hali Sportowej w Murowanej Goślinie (ul. Mściszewska) spotkamy się na tradycyjnej Gali Rowerowej, kończącej tegoroczny, bardzo intensywny sezon MTB.

Zaproszenie na Galę dotyczy wszystkich uczestników, którzy choć przez chwilę byli na trasie naszych imprez lub też zaszczycili nas swoją obecnością w Miasteczku Rowerowym.

W załączonym linku „Obowiązkowa Lista Obecności”, czyli wszyscy dekorowani. Krótkie przypomnienie, że dekorujemy pierwsze szóstki w danych kategoriach, a nie tylko „podium”, jak miało to miejsce na poszczególnych maratonach. Jak zwykle należy spodziewać się niespodziewanego. Wyróżnienia specjalne to już tradycja naszych jesiennych spotkań. Niestety w tym roku nie będzie Super Debiutantów, ale podczas całego sezonu było kilka bardzo wyrazistych wydarzeń i postaci, więc nudy nie będzie. Choćby z tego powodu warto przyjechać, bo może się okazać, że była okazja wyjść na scenę, a nie było komu…
Oczywiście podczas Gali będą nagradzani zwycięzcy Ligi Wolnych Zawodów oraz Ofix.pl Biznes Ligi MTB – pełne listy zwycięzców opublikujemy jutro.

Powodów do tego spotkania jest o wiele więcej, ponieważ jak zwykle na Gali zaprezentujemy kalendarz na sezon 2018. Tradycyjnie po części oficjalnej przy kawie i ciastku będzie okazja w mniej oficjalny sposób porozmawiać o tym co było, co być powinno, a co jest zbędne…

Hala zarezerwowana do ostatniego gościa… A że kolarze to gaduły, to warto zarezerwować sobie trochę czasu w ten sobotni wieczór.

Zapraszamy!

Obowiązkowa Lista Obecności: http://www.gpmtb.pl/nks_gpmtb_2017_klasyfikacje_DEKORACJE_1710.pdf

NEWS

BIKE CROSS MARATON GOGOL MTB 2018 - OBJAZD TRASY - WYRZYSK

2018-05-11


więcej

BIKE CROSS MARATON GOGOL MTB 2018 - OBJAZD TRASY - CHODZIEŻ

2018-05-07


więcej

UWAGA! CZERWONAK MTB MARATON 2018 - ZMIANA TERMINU

2018-04-27

UWAGA! W najbliższą niedzielę 29 kwietnia NIE ODBĘDZIE SIĘ mar...


więcej