MTB Homepage
         Dni            Godziny       Minuty      Sekundy

FINAŁ CYKLU BIKE CROSS MARATON GOGOL MTB 2018

facebook e-mail facebook

ŁOPUCHOWO MTB MARATON 2017 - RELACJA

2017-10-10

news title

To już tradycja, że w Łopuchowie odbywa się ostatnia edycja naszego cyklu.

W ubiegłym roku niespodzianką był „singielek” w okolicach Dzwonowa. W tym roku o dodatkowe niespodzianki postarała się aura. Można powiedzieć, że to nic zaskakującego w tym roku, ale wszechobecne błoto spowodowało, że na osiągane wyniki trzeba popatrzeć z ogromnym szacunkiem.

Trasa w Łopuchowie od samego początku specjalnie nie ulegała zmianie, aby zawodnicy mogli porównać swoje osiągnięcia i sprawdzić, co też udało się zrobić przez rok. W tym sezonie do analizy należy wprowadzić współczynnik „błotny” i dopiero wtedy można powiedzieć, że coś jednak przez ten rok drgnęło. Jednak jak zwykle „drgnęło” wszystkim i to wszystkim w górę… Czasy jakoby lepsze, sił więcej, ale miejsce…hmmm…w większości wypadków prawie takie samo…

Wracając do relacji z imprezy, to na pewno wszyscy zapamiętają ostatnie 100 metrów… Nogi się kręciły, tylne koło również, natomiast brama z napisem „META” jakoś dziwnie trwała w miejscu. Po sportowemu szybciej byłoby zeskoczyć z roweru i przebiec te ostatnie metry, jednak większość uparcie pokonywała ten odcinek na rowerze. To nie honor biegać z rowerem pod pachą… Nie do tego został stworzony… I za to należy się ogromny szacunek.

Ogromny szacunek należy się kobiecej części peletonu. Na trasie pojawiło się 60 „twardzielek”, dla których to, co z nieba to tylko „mokre”, a to co spod kół to tylko „brudne”… Pierwsze wyschnie, a drugie da się zmyć, natomiast satysfakcja pozostaje…

O poziomie rywalizacji zarówno wśród pań, jak i mężczyzn nawet nie ma co wspominać. Dalej na bardzo wysokim poziomie…  Zapraszamy do zapoznania się z klasyfikacją generalną.

A już jutro informacje o Gali Rowerowej…

NEWS

RELACJA - ŁOPUCHOWO MARATON MTB 2018

2018-09-25


więcej

RAJD Z DUSZĄ - SEKTOR 28 - Łopuchowo

2018-09-18


więcej

RELACJA POBIEDZISKA MTB MARATON 2018

2018-08-20


więcej
« poprzedne 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ostatnia